Otse põhisisu juurde

Perepäev 2023

 Neljapäeval, 16. novembril toimus koolis Perepäev. Koolidirektor Kalmer Poopuu tervitaslühikese kõnega  kõiki peresid, kes oldi Perepäevale tulnud. Perepäev algas õhtul kell 18.00 20 minutilise kontserdiga, kus astusid üles 1. - 5. klassi õpilased. Kontserdi teadustajad olid 9. klassi noor Lisete Õitspuu ja 8. klassi noor Sass Kiil.  

                            

Foto: Liis Kaal

  Foto: Liis Kaal. 1. klassi esituses kuulsime laulu "Kooliteel".  

Foto: Liis Kaal. Hans - Endel luges Ellen Niidu luuletuse "Mõnusad mõtted ja tobedad võtted".

Foto: Liis Kaal. 3. ja 4. klassi õpilased esitasid tantsu "Oige ja vasemba". 

Fotod: Liis Kaal 

5. klass luges liivlasest luuletaja Karl Kempi luuletust "Kõik läheb üle", esitasid flöödipala "Hällilaul" ning lugesid muinasjuttu "Kolme sõlmega nöör".

Foto: Liis Kaal. 2. klass laulis laulu "Minu paps"

Foto: Liis Kaal. 1. ja 2. klassi tantsumäng "Farii - farii - faraa".

Seejärel suundusid pered töötubadesse, kuhu nad olid ennast varem registreerinud. Selle aastased töötoad: keraamika, põnevad suupisted, pere seiklusjooks, jõulukaartide meisterdamine, digikunst, huvitav füüsika, kausi treimine ja tegevused noortekas. Iga pere valis just selle töötoa, mis neile kõige rohkem huvi pakkus. 

       

                                                                               Fotod: Liis Kaal


Kui töötubades käidud, koguneti uuesti fuajeesse, kus sai maitsta Kairi juhendamisel tehtud suupisteid, süüa kringlit ja juua morssi. Suur aitäh 1. - 5. klassi lastele ilusa kontserdi eest. 

Suur aitäh teie juhendajatele Karin Pulk, Merle Sillavee ja Tea Merivald.  

Suur aitäh töötubade juhendajatele: Tea Merivald, Kaupo Vipp, Tiia Kobin, Kristina Priske, Kaur Filippov, Kairi Aus ja Liis Hulkko. 

Aitäh kõikidele testele, kes te aitasite ürituse õnnestumisele kaasa. 

Kõige suurem aitäh peredele, et te osalesite. 

Populaarsed postitused sellest blogist

Pria projekt "Lihtsad toidud õpilastele- vahepalad"

Sügisel sai kirjutatud projekt Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Ametile, kust oli võimalus saada toetust tegevustele koolis. Kirjutasin projekti toiduvalmistamise valdkonda. Tegevuse eesmärk on, et õpilased omandaksid oskused ja teadmised, kuidas endale valmistada mõni lihtne ja tervislik toit. Planeeritud on 3 õpituba. Kõik kolm töötuba viib läbi Maria Heinsaar, kellel on oma firma Maria Küpsetised. Foto: Liis Kaal Esimese õpitoa teemaks olid lihtsad vahaepalad vahetundideks. Antud toiduvalmistamise tunnis pidi algselt osalema terve 3. klass, kuid kahjuks haigused tegid oma töö ning tollel päeval oli koolis ainult kolm 3. klassi õpilast. Lähenesime loovalt ning kaasasime 4. ja 5. klassi õpilasi ka antud kokandustundi.  Foto: Liis Kaal Juhendaja jagas kõigile retseptid laiali ning õpilased said nendega tutvuda. Valmistati juustupulkasid ja kaerahelbeküpsiseid. Esmalt pidid noored välja kaaluma kõikide toiduainete vajalikud kogused antud retseptis. Osad olid sellist asja vare

ÕPPEAASTAT LÕPETAV AKTUS JA PIKNIK

 Täna, 14. juunil toimus meie koolis õppeaastat lõpetav aktus ning pärast seda oli piknik. Aktus algas direktori sõnavõtuga, kus ta tegi lühikese ülevaate, mis õppeaastal 2022/2023 toimus ning, kuidas meil ühtse kooliperena see aasta möödus. Seejärel tänasime spordipäeva tublisi sportlaseid ning andsime üle E- viktoriini "Olen rahatark" tunnistused.  Avalasime kiitust mudilaskoorile ja lastekoorile seoses edasipääsuga XIII noorte laulupeole "Püha on maa". Autahvlile pääseb 34 õpilast, kellest 20 lõpetasid kiituskirjaga. Väga tubli saavutus! Kooli rekordi sooritasid sellel aastal Liisi Aadussoo - kuulitõuge 9,61 meetrit U14, U16; 200 meetri jooks 30,04 U14 ning 400 meetri jooks 1.06,5 U14. Sandra Aadussoo pallivise 48,30 meetrit U14. Parim õppur: 1.-3. klass Meribel Pahapill ja Tomi Pahapill, 4.-6. klass Egle Ellik ja Mikk Vallaste, 7.-9. klass Davier Anis. Parim taidleja õppeaastal 2002/23 on 4. - 9. klass - LASTEKOOR. Parim sportlane:1.- 3. klass Hanna - Loore Too

1. septembril alustas kooliteed 12 särasilmset õpilast

 1. septembril alustas kooliteed 12 särasilmset last. Õppeaasta avaaktus algas sellega, et 9. klassi õpilased tõid käekõrval aktusele esimesse klassi astujad. Oli näha, et suurtel oli uhke tunne, et just nemad on õige vanemad ning saavad toetada meie kooli kõige pisemaid. 1. klassi õpilastel oli kõik uus ning nemad olid samuti põnevil. Aimati, mis saama hakkab, aga kuid natuke oli teadmatust ka.  1. klassi särasilmad. Foto: Margus Lepik Peale hümni laulmist, sai sõna kooli direktor Kalmer Poopuu, kes tervitas kogu koolipere ning soovis kõigile head uut õppeaastat.  Direktor Kalmer Poopuu kõne pidamas. Foto: Liis Kaal Davieri esituses kuulsime kaunist Kersti Kuuse laulu "Sügise bossa". Terves saalis oli vaikus. Kõik kuulasid imelist lauluhäält.  Davier laulmas. Foto: Liis Kaal Aeg oli sealmaal, et 1. klassi õpilastele jagati kätte aabitsad. Seejärel sai sõna Salme kooli hoolekogu ja Salme osavallakogu esimees Andrus Raun. Torgu kuningriigi vardia Kaupo Vipp andis kooliteele ka